Marketingový/á specialista/specialistka

K a S, s.r.o.

  • Pardubice, Pardubický
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Náplň práce : analýza potřeb a změn trhu, návrh a realizace marketingových aktivit, tvorba firemních tiskovin a dokumentů, organizace akcí a školení pro zákazníky i pro vlastní personál.
Požadujeme: vzdělání SŠ/VŠ, samostatnost, komunikativnost, kreativitu a invenci, organizační schopnosti, dobrou znalost práce s kancelářskými a DTP aplikacemi.
Nabízíme perspektivní práci v přátelském kolektivu, moderní pracovní prostředí a vybavení, podporu osobního růstu a vzdělávání, motivující odměňování a další benefity dle výsledků.
Životopisy prosím zasílejte na e-mail prace@kas.cz, přiložte prosím také ukázku Vaší DTP práce ( odkaz nebo soubor do 15MB - leták, brožura, katalog ), do subjektu zprávy prosím uveďte "Marketing".

Práce u nás.cz