Učitel/ka pro výuku předmětů matematika, elektrotechnika a fyzika

EDUCAnet - Stredni odborna skola Pardubice, s.r.o.

  • Rybitví, Pardubický
  • Plný úvazek
  • Před 25 dny
Náplň práce
- výuka přírodovědných předmětů
- práce ve školním systému, e-learningu
Očekáváme
-předpoklady pro výkon povolání - pedagogické vzdělání
- samostatnost i týmovou spolupráci, loajalitu, systematičnost, kreativitu
- komunikační a tvůrčí schopnosti
- vysokou míru odpovědnosti
Plat dle praxe.
Nabízíme: různorodou práci, práci v příjemném týmu a prostředí, prostor k seberealizaci a kreativitě
Vhodné pro absolventy a OZZ.
První kontakt e-mailem

Práce u nás.cz