Pomocný/á ošetřovatel/ka hospodářských zvířat

Diana Houdova

  • Pardubice, Pardubický
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Místo vyhrazeno pro osoby zdravotně postižené nebo zdravotně znevýhodněné.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Práce u koní/ ošetřovatel/ka koní

    Smazat/ Upravit/ Topovat Hledáme posilu do našeho týmu ke koním. Práce na 40h/ týdně. Předchozí zkušenosti, alespoň minimální, potřeba. Jedná se o krmení, místování, úklid kole…
    • Před 25 dny
  • Ošetřovatel/ka prasat na farmě Zehuby

    Zemedelske obchodni druzstvo Potehy

    • Chrudim, Pardubický
    • 30 000 - 32 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Nabízíme: 6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na důchodové a životní pojištění, prodej jatečného prasete za režijní ceny, atd., náborový příspěvek 20000,- V příp…
    • Před 23 dny
  • Krmič/ošetřovatel skotu

    Ing. Milan Visek

    MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Mladoňovice - Lipina 2 Ř.P. sk. T výhodou První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Před…
    • Před 2 měsíci