Pomocné práce v tiskárně - Brno

Fajn práce

  • Brno, Jihomoravský
  • 130,00 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
130 Kč / hod. čistého * Možnost týdenních záloh130 Kč / hod. čistého
  • Možnost týdenních záloh
Do tiskárny v Brně přijmeme pracovníky na pomocné práce pouze na noční směny.Pracovní doba:
  • neděle až středa 20:00 - 03:00
  • čtvrtek až sobota 23:30 - 04:00
Náplň práce:
  • třídění časopisů
  • vázání tiskovin do balíků
Požadujeme:
  • Český jazyk slovem i písmem
  • zručnost
  • dochvilnost
  • spolehlivost
  • vlastní doprava nutná !!!
Nabízíme:
  • dlouhodobá spolupráce
  • mzda 130 Kč / hod. čistého
  • možnost týdenních záloh
Máte jakýkoliv dotaz?Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Rádi vám poradíme.Personální oddělení

Fajn práce