Obchodní ředitel-ka - dobrá firma, dobrý plat + auto

Trenkwalder Group

  • Zlínský kraj
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
Nabídka: * Záleží nám na kvalitě produktů, které svým klientům nabízíme, pracovitému manažerovi nabízíme stabilní i zajímavou práci
  • Motivující platové ohodnocení + auto
  • 25 dnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Pracovní místo ve Zlínském kraji
  • Podporujeme rozvoj našich zaměstnanců
  • Spolupracujeme jako kolektiv a podporujeme se navzájem
Popis pozice: * Budete navazovat a udržovat vztahy s našimi stávajícími i potenciálními klienty v ČR. Vaše schopnost naslouchat a reagovat na jejich potřeby je klíčová
  • Zajistíte, aby naši klienti byli spokojeni a cítili se podporováni. Budete řešit jejich dotazy, problémy a požadavky
  • Budete hlavou našeho týmu obchodníků, se společným cílem vést a rozvíjet naše obchodní kontakty, spolu s dosahováním cílů
  • Budete spolupracovat napříč firmou tak, aby se společné dílo dařilo
Požadavky: * Vyšší nebo VŠ vzdělání
  • Obor zdravotnictví, farmacie
  • Úspěšná praxe na obchodní pozici se schopností být vzorem, být lídrem
  • Vaše komunikační dovednosti jsou klíčové pro úspěch v této roli
  • Znalost anglického jazyka - schopnost fungovat v obchodní sféře
  • Aktivní, tvořivý přístup
  • Řidičský průkaz skupiny B - cestování a schůzky s klienty - ČR

Dobraprace