Řezník/ řeznice

ZIMBO CZECHIA s.r.o.

  • Dobruška, Královéhradecký
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Kontakt telefonicky od 8:00 do 18:00 hod., e-mailem na adresu prace@novak-mu.cz nebo osobně na pracovišti.Místo výkonu práce na prodejně Novák Maso-Uzeniny v objektu Penny Marketu.Požadavky:
- vyučení v oboru řezník-uzenář nebo praxe s bouráním a opracováním masa
- dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
- samostatnost, zručnost a pečlivost
- zodpovědný přístup k práci.
Náplň práce:
- bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu
- výroba polotovarů dle platných receptur společnosti
- kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
- prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
- kontrola kvality, čerstvosti zboží
- dodržování hygienických zásad, dodržování pravidel HACCP
- obsluha pokladny, komunikace se zákazníky a jejich obsluha.
Nabízíme:
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 10 000 Kč
- práci ve stabilní české společnosti
- práci na trvalý pracovní poměr nebo i brigádně
- příspěvek na stravování ve mzdě
- příspěvek na penzijní připojištění
- odměnu za práci o víkendech a svátcích
- výhodné zaměstnanecké nákupy masa
- lázně, zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků
- odměna za výročí narozenin, zaškolení na prodejně
- nástup možný ihned.

Práce u nás.cz