Coordinator Customer Order Management for EU

ZF

  • Liberec, Liberecký Frýdlant, Liberecký
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Req ID 66988 Frýdlant, Czech RepublicCo bude Vaše náplň práce:
  • klíčovým úkolem pro Vás bude správa zákaznických objednávek: editace, zajištění včasných dodávek a reporting
  • budete koordinovat/kontrolovat zákaznické zásilky a exportní činností
  • čeká Vás komunikace se zákazníky ohledně stavu objednávek
  • budete spolupracovat s celními a přepravními společnostmi
  • podílení se na zlepšovácích procesech oddělení zákaznického servisu
Jaký by měl být Váš profil:
  • SŠ nebo VŠ (výhodou, ne podmínkou)
  • dobrá znalost AJ - čeká Vás denní komunikace slovem i písmem
  • předchozí zkušenost na obdobné pozici bude velkou výhodou, rádi však zaučíme i nováčky v oboru
  • balíček MS Office (Excel, Power Point) by pro Vás neměl být cizí, znalost programu SAP pro Vás bude výhodou
  • znalost dalšího jazyka (němčina, polština) velkou výhodou
Nabízíme:
  • týden dovolené navíc = 25 dní dovolené
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • možnost práce na Home Office
  • roční bonus
  • příspěvek na firemní stravování a na penzijní pojištění
  • příspěvky na sport, kulturu a zdraví v benefitním programu Cafeterie
  • vzdělávací kurzy, firemní akce a školení
  • mladý kolektiv, který Vám pomůže se zaškolením
  • zázemí a podporu velké nadnárodní společnosti
Těšíme se na Váš životopis v anglickém jazyce!Be part of our ZF team as Coordinator Customer Order Management for EU and apply now!ContactSandra KůtkováWhat does DEI (Diversity, Equity, Inclusion) mean for ZF as a company?At ZF, we continuously strive to build and maintain a culture where inclusiveness is lived and diversity is valued. We actively seek ways to remove barriers so that all our employees can rise to their full potential. We aim to embed this vision in our legacy through how we operate and build our products as we shape the future of mobility.Find out how we work at ZF:

ZF