Technická podpora - elektronická komponenty

Kariéra

  • Praha
  • Plný úvazek
  • Před 24 dny
Nabídka: - Dobré platové ohodnocení
- Příspěvek na stravování, školení
- Jazykové kurzy přímo v prostorách společnosti
- Moderní kancelářské prostory
- Práce na plný úvazek/ zkrácený úvazekNástup: Ihned-dohodou
Místo výkonu: Praha 10
Popis pozice: - Technická podpora u zákazníků – výběr a doporučení aplikace komponentů, vytipování náhrady a návrhy řešení, technické
parametry komponentů. Zpracování technických dotazů zákazníka. Specifikace komponentů.
- Ověřování originality součástek
- Odborná technická konzultace při vstupní kontrole dodávek komponentů před naskladněním
- Jednání se zahraničními dodavateli – technické specifikace, produktové řady, školení u zahraničních dodavatelů vyhledávání
zahraničních partnerů
- Všestranná technická podpora obchodního oddělení distribuce součástek řešení reklamací na technické úrovni
Požadavky: - VŠ nebo SŠ vzdělání
- Odbornost v oboru elektronických komponentů a jejich aplikací. Přehled o výrobcích komponentů. Přehled o technických
parametrech komponentů.
- Praxe vítána – ale není podmínkou (možnost zaměstnat i studenta 5.ročníku ČVUT-FEL na zkrácený úvazek)
- Znalost práce na PC
- Pokročilá znalost anglického jazyka
- Samostatnost, odpovědnost, kreativita
- Řidičské oprávnění sk. B
Poznámka: Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete prosím svůj aktuální životopis v ČJ na Sedlackova@kariera.eu a uvádějte značku 29006/TECHPOD/SED.

Dobraprace