Elektromechanik (až 290 Kč/hod) ranní směna

Markmont s.r.o

  • Krnov, Moravskoslezský
  • 240,00 - 290,00 Kč za hodinu
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 17 dny
Nabídka: práci na HPP ve stabilním podniku
dlouhodobá spolupráce
možnost záloh a přesčasů
POUZE RANNÍ SMĚNY
ubytování zajištěno
nástup možný ihned
mzda až 240 - 290 Kč/hod (dle zařazení)
Popis pozice: příprava, rozvod a zapojení kabeláže po střechách, kabinách a podvozcích kolejových vozidel
práce dle výkresové dokumentace
montážní práce na nových tramvajích
elektro kompletace výzbroje
zprovoznění elektrosoučástek vybavení
Požadavky: vyučení v elektrotechnickém oboru
praxe v oboru výhodou
orientaci ve výkresové dokumentaci
vyhlášku č. 50
spolehlivost a pečlivost

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Elektromechanik RANNÍ SMĚNA (až 290 Kč/hod)

    Markmont, s.r.o.

    • Krnov, Moravskoslezský
    • 35 000 - 39 000 Kč za měsíc
    O nás Pro významný podnik přijmeme zaměstnance na pozici Elektromechanika. Pozice je vhodná i pro ABSOLVENTY SOU A SŠ elektrotechnických oborů. Náplň práce: příprava, rozvo…
    • Před 20 dny
  • Elektromechanik (až 290 Kč/hod) ranní směna

    Markmont s.r.o

    • Krnov, Moravskoslezský
    • 240,00 - 290,00 Kč za hodinu
    Požadavky vyučení v elektrotechnickém oboru praxe v oboru výhodou orientaci ve výkresové dokumentaci vyhlášku č. 50 spolehlivost a pečlivost Náplň práce příprava, rozvod …
    • Před 17 dny
  • Elektromechanik jen ranní směny až 290Kč/h

    Markmont s.r.o

    • Krnov, Moravskoslezský
    • 290,00 Kč za hodinu
    Nabídka: Popis pozice: Požadavky: Pro významný podnik přijmeme zaměstnance na pozici Elektromechanika Pozice vhodná i pro ABSOLVENTY SOU A SŠ elektrotechnických oborů. Místo v…
    • Před 26 dny