Elektrotechnik

Manpower

  • Středočeský kraj
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 26 dny
Hledám šikovného Elektrotechnika, který doplní malý tým do jedné automotive společnosti.Ideální bude zkušenný Elektronik, který se "vrtá" v senzorice, v kamerových systémech a jiných elektronických zařízeních.POPIS POZICE
  • Zajišťuje optimální provoz řídících jednotek, průběžně zálohuje software.
  • Informuje o potřebě náhradních dílů.
  • Provádí provozní údržbu strojů z pohledu elektroniky a programového zabezpečení.
  • Provádí preventivní údržbu strojů z pohledu elektroniky.
  • Vede dokumentaci o této údržbě.
  • Spravuje kamerové systémy na výrobním zařízení.
  • Zodpovídá za spuštění záložního zdroje elektřiny při výpadku.
PROFIL KANDIDÁTA
  • Zkušenosti a kvalifikace odpovídající požadavkům NV 194/2022 Sb §6 (dřívější Vyhláška 50)
  • Základní znalost SIMATIC S5, S7
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Základy anglického jazyka (orientace v dokumentaci)
NABÍZÍME
  • Zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hod./týden
  • Pružnou pracovní dobu (pevné jádro 9:00 – 14:30 hod)
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonus ve výši až 18.000,- Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 700,- Kč měsíčně
  • 700,- Kč měsíčně do Cafeteria systému (Benefity.cz)
  • Celoroční kalendář firemních akcí pro zaměstnance
  • Jednorázové odměny za doporučení nových zaměstnanců ve výši až 60.000,- Kč
  • Dotované závodní stravování a jídelnu s možností venkovního posezení, kde se dobře najíte
  • Věrnostní bonusy pro zaměstnance od 3 odpracovaných let dále
  • Péči o zdraví (např. očkování proti chřipce)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENYNaše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Manpower

Podobné nabídky

  • Elektronik - elektrotechnik

    JobStart

    • Mladá Boleslav, Středočeský
    • 38 000 - 48 000 Kč za měsíc
    Požadavky Pro našeho klienta - významnou společnost v oblasti automobilového průmyslu - hledáme vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnik Náplň práce: · Pravidelné prohlídk…
    • Před 12 dny
  • Vedoucí elektrotechnik (Ref. č.: 2000183834)

    Předvýběr

    • Praha
    • Vestec, Středočeský
    • 45 000 - 60 000 Kč za měsíc
    Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou a prodejem LED osvětlení, hledáme nového kolegu do oddělení elektrotechnické výroby na pozici Vedoucí elektrotechnik.Náplň práce:Vedení …
    • Před 26 dny
  • Elektrotechnik / elektrikář

    Orkla Foods Cesko a Slovensko a.s.

    • Byšice, Středočeský
    • 34 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Kontakt: telefonicky 8:00-15:00, životopisy zasílejte e-mailem Hledáme elektrikáře s oprávněním pro Osobu znalou pro samostatnou činnost Elektrotechnik dle § 6 Naříz…
    • Před 24 dny