
Operátor výroby, až 39 000 Kč/měs. Plzeň (odpolední a noční směny)
- Plzeň, Plzeňský
- 30 000 - 39 000 Kč za měsíc
- Trvalý pracovní poměr
- Plný úvazek
- manuální zručnost
- orientace v pracovní dokumentaci
- zkušenost s prací ve výrobě
- ochota pracovat pouze na odpolední nebo pouzena noční směnuNáplň práceHledáte stabilní zaměstnání, kde je za vámi vidět kus práce?
Baví vás manuální činnost, práce se stroji a chcete být součástí týmu, kde na každém členu opravdu záleží?Do společnosti zabývající se zpracováním silikonových směsí hledáme nové kolegy na pozici Operátor výroby.Jedná se pouze o NOČNÍ a ODPOLEDNÍ směnu.Co vás na pozici Operátora výroby čeká?
- zpracování zakázky dle objednávky
- přípravu silikonové směsi pro další zpracování
- obsluhu válcovacího zařízení pro zpracování silikonových směsí
- běžnou údržbu stroje
- odebírání vzorkůNabízíme- měsíční prémie až 7000 Kč
- čtvrtletní prémie až 7125 Kč
- příspěvek na stravování 123 Kč/den
- příplatek za noční směnu 15%
- příplatek za práci o víkendu 25%
- příspěvek na dopravu 100 Kč/den
- dovolená 5 týdnů
- možnost týdenních záloh
- možnost přestupu do kmenového stavu
- místo výkonu práce - Plzeň - městoNázev firmyGrafton Recruitment s.r.o.Kontaktní osoba:
Tel: +420 724 384 944
E-mail:×Ještě moment, prosím...Už vám žádná nabídka práce neuteče!Vyzkoušejte odběr nových nabídek práce na e-mail. Vyplatí se to!Zasílání lze kdykoliv upravit nebo jednoduše zrušitJobsik.cz vám bude max. 1x denně posílat nové nabídky z regionu Plzeň a okolí.
Po odeslání bude provozovatel Jobsik.cz zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje.Po odeslání registračního formuláře bude provozovatel webu Jobsik.cz firma INET-SERVIS.CZ, s.r.o. (IČ: 27523209) (dále jen Správce) zpracovávat a spravovat uvedené osobní údaje za účelem zasílání odkazů s pracovními nabídkami na uvedenou emailovou adresu dle zvolených kritérií. Základní doba platnosti služby a s tím související doba zpracování poskytnutých osobních údajů je 2 roky od odeslání osobních údajů. Tuto lhůtu můžete kdykoliv předčasně zkrátit a nebo naopak prodloužit. INET-SERVIS.CZ, s.r.o. bude postupovat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.
Jobsik