SKLADNÍK

2P SERVIS s.r.o.

  • Horažďovice, Plzeňský Klatovy, Plzeňský
  • 19 500 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Obsah inzerátu:Práce vhodná pouze pro OZP - zaměstnavatel uznán na chráněném trhu práce NÁPLŇ PRÁCE: - naskladňování a vyskladňování zboží - fyzicky i administrativně - příprava zásilek k expedici, kompletace a balení balíků, skladová administrativa a evidence - manipulace s břemeny - komunikace s ostatními odděleními firmy POŽADUJEME: - pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, aktivní přístup k práci. - základní znalost práce na PC, zkušenosti na podobné pozici ve skladu nebo ve skladové administrativě jsou výhodou, ale ne podmínkou - přiměřenou fyzickou kondici NABÍZÍME: - týden dovolené navíc - příležitost pro profesní i mzdový růst - možnost postupu a zvýšení mzdy - zkrácený úvazek, motivační ohodnocení - příspěvek na penzijní připojištění, možnost nákupu firemních výrobků za velmi zvýhodněné ceny - právní poradenství, flexibilní pracovní doba. Jsme certifikovaný výrobce profesních pracovních oděvů pro zdravotnictví a gastronomii, výrobce bytového a hotelového textilu a oděvů pro volný čas.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Skladník / Logistik

    Trenkwalder Group

    • Strakonice, Jihočeský
    Nabídka: * základní mzda 14 000 Kč měsíční prémie 0 - 1 000 Kč stravenkový paušál v hodnotě 75 Kč/směna (čistého) vánoční prémie, firemní teambuilding konaný každý rok práce na…
    • Před 24 dny
  • Skladník

    Ponnath REZNICTI MISTRI, s.r.o.

    • Sušice, Plzeňský
    NÁPLŇ PRÁCE: příjem a kontrola materiálu podle dodacího listu, zaskladňování materiálu, práce se scanerem POŽADAVKY:zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost VÝHODOU: oprávnění k …
    • Před 1 měsícem
  • Skladník / Logistik

    • Strakonice, Jihočeský
    • 40 000 Kč za měsíc
    ID: a0tbI000001A1TqQAK Popis pozice obsluha vysokozdvižného vozíku a zodpovědnost za jeho bezpečný provoz vykládka a nakládka návěsů manipulace se zbožím práce se scanerem …
    • Před 24 dny
    • Snadno podejte žádost