Asistent/ka jednatele se základní znalostí účetnictví

Profi Schierer s.r.o.

  • Starý Plzenec, Plzeňský Plzeň, Plzeňský
  • 21 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Obsah inzerátu:Prosíme o zaslání životopisu předem na e-mail: schierer@schierer.cz. Náplň práce a požadavky: Dobré komunikační schopnosti, znalost MS Office, vystavování a odesílání FA v IS ABRA, kontrola a vymáhání pohledávek, zastupování účetní v době její nepřítomnosti - účtování dodavatelských faktur, nutná spolehlivost a flexibilita. Zaměstnanecké výhody: Stravenky á 116,-- Kč, mobilní telefon, kvartální prémie, 13. plat, příspěvek na PP, 5 týdnů dovolené.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Asistent/ka jednatele se základní znalostí účetnictví

    Profi Schierer s.r.o.

    • Plzeň, Plzeňský
    • 21 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Prosíme o zaslání životopisu předem na e-mail: schierer@schierer.cz. Náplň práce a požadavky: Dobré komunikační schopnosti, znalost MS Office, vystavování a odesílá…
    • Před 14 dny
  • ASISTENTKA JEDNATELE s AJ

    Grafton

    • Plzeň, Plzeňský
    • 38 000 Kč za měsíc
    Baví Vás administrativa a máte dobrou znalost angličtiny ? Významná výrobní společnost podnikající na Plzeňsku aktuálně obsazuje pozici : OFFICE MANAGER Vaším úkolem bude: …
    • Před 2 měsíci
    • Snadno podejte žádost
  • Administrativní pracovníci v účetnictví

    Technicke pruziny SCHERDEL s.r.o.

    • Plzeň, Plzeňský
    • 38 000 Kč za měsíc
    Náplň práce NÁPLŇ PRÁCE: " Kontrola náležitostí dodavatelských, odběratelských faktur, evidence, skenování " Účtování faktur " Vedení pokladny, zaúčtování dokladů " Zpracován…
    • Před 9 dny