Mistr/mistrová provozu

Zasobovani teplem Vsetin a.s.

  • Vsetín, Zlínský Lhota u Vsetína, Zlínský
  • 40 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
Obsah inzerátu:POŽADUJEME: ÚSO, SŠ, VŠ vzdělání technického směru, zkušenosti s řízením a organizací zaměstnanců ve výrobě, znalost práce na PC (MS Office), manuální zručnost, technické myšlení, spolehlivost, flexibilita, schopnost samostatného rozhodování, proaktivní přístup k řešení provozních situací, odborná způsobilost dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb. §6 - výhodou, řidičský průkaz sk. B NÁPLŇ PRÁCE: organizace a řízení týmu pracovníků ve výrobě tepelné a elektrické energie, zajištění a dodržování plánu výroby, zajištění a dodržování plánu revizí, servisu a údržby zařízení, podílení se na odstraňování závad a údržbě zařízení, odpovědnost za dodržování pravidelných školení, BOZP a PO na pracovišti NABÍZÍME: zázemí stabilní společnosti, mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti vykonávané práce, možrnost dalšího profesního růstu a vzdělávání, zaměstnanecké benefity. PRVNÍ KONTAKT: výhradně emailem na adresu: magdalena.buncova@enetiqa.cz

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Mistr/mistrová provozu

    Zasobovani teplem Vsetin a.s.

    • Vsetín, Zlínský
    • 35 000 - 40 000 Kč za měsíc
    Požadavky Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Náplň práce POŽADUJEME: ÚSO, SŠ, VŠ vzdělání technického směru, zkušenosti s řízením a organiza…
    • Před 19 dny
  • Mistr/mistrová dřevovýroby

    ALPENEST s.r.o.

    • Vsetín, Zlínský
    • 31 000 Kč za měsíc
    Náplň práce KONTAKT E-MAILEM Požadujeme: organizační schopnost, zkušenosti s vedením kolektivu, minimální vzdělání vyučen/vyučena Náplň práce: práce ve výrobě - organizace prác…
    • Před 3 dny
  • Zástup mistra

    CIE PLASTY CZ. s.r.o.

    • Valašské Meziříčí, Zlínský
    • 28 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Pracoviště: Průmyslová zóna Lešná. NÁPLŇ PRÁCE: Zastupuje Směnového mistra a podílí se na těchto činnostech: " Organizuje činnost ve výrobě a je zodpovědný za plně…
    • Před 3 dny