Pomocná síla do kuchyně, pokojská (vyhrazeno pro OZP)

VITALITY CZ, s.r.o.

  • Nýdek, Moravskoslezský
  • Plný úvazek
  • Před 23 dny
TŘ z:4/4/2024 (vyhrazeno pro OZP)
Požadujeme:
- pracovitost, flexibilitu, spolehlivost, práci v týmu.
Nabízíme:
- po roce možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou
- firemní benefity.
Kontakt emailem.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Pomocná síla do kuchyně, pokojská (vyhrazeno pro OZP)

    • 14 625 Kč za měsíc
    Náplň práce TŘ z:4/4/2024 (vyhrazeno pro OZP) Požadujeme: - pracovitost, flexibilitu, spolehlivost, práci v týmu. Nabízíme: - po roce možnost prodloužení pracovní smlouvy na …
  • POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKOJSKÁ (vyhrazeno pro OZP)

    • Frýdek-Místek, Moravskoslezský
    Obsah inzerátu: TŘ z:4/4/2024 (vyhrazeno pro OZP) Požadujeme: - pracovitost, flexibilitu, spolehlivost, práci v týmu. Nabízíme: - po roce možnost prodloužení pracovní smlouvy na …
    • Před 22 dny