Asistenti pedagogů

  • Hodonín, Jihomoravský Žarošice, Jihomoravský
  • 20 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Obsah inzerátu:Absolvent kurzu asistent/ka pedagoga, popř. vzdělání v oboru pedagogiky. Kontakt na tel. a osobně v pracovní dny od 7:00 do 15:00 hod, na mail.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Asistent prodeje (ž/m), Hodonín - Dvořákova

    Kaufland

    • Hodonín, Jihomoravský
    • 21 750 Kč za měsíc
    Externí inzerce Hledáme zaměstnance na dopékání pečiva (kratší úvazek - 30 hod./ týden) nástupní mzda 21 750 Kč, po 1. roce ti ji navýšíme na 22 500 Kč a po 2. roce na 23 25…
    • Před 25 dny
  • Obchodní asistent/ka - HODONÍN (50 000 - 80 000 Kč)

    Martin Sykora

    • 50 000 - 80 000 Kč za měsíc
    Popis pracovní nabídky V rámci rozšiřování našeho týmu hledáme nového kolegu nebo kolegyni, kteří nám pomůžou na nově otevřené pobočce v Hodoníně. Jsme nezávislá akciová společno…
    • Před 1 měsícem
  • Asistent/ka manažera Hodonín

    AMAX, s.r.o.

    Náplň práce: telefonické sjednávání schůzek pro obchodní zástupce, organizace pracovního dne, administrativa. Požadujeme: příjemné vystupování, uživatelská práce na PC, zodpovědnos…