Poradce/poradkyně nebo terapeut/terapeutka - Žďár nad Sázavou

Kolpingovo dilo Ceske republiky o.s.

  • Žďár nad Sázavou, Vysočina
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Výběrové řízení na pozici PORADKCE/-KYNĚ nebo TERAPEUT/-KA do zařízení Poradna pro nelátkové závislosti v Kraji Vysočina, Žďár n.Sázavou;
Požadujeme:
- vzdělání pro poradenského či terapeutického pracovníka,
- dobré komunikační schopnosti
- orientace v problematice adiktologie
- schopnost týmové i samostatné práce
- ochota se vzdělávat a rozvíjet
Náplň práce:
- posktování poradenství a terapie lidem, kteří se potýkají se závislostmi
- podílení se na fungování služby
Nabízíme:
- práci na 0,75 úvazku
- nástup 6-7/2024
- odpovídající finanční ohodnocení
- 25 dní dovolené
- příjemné prostředí, přátelský kolektiv
- poradna dalšího vzdělávání, supervize
- smlusluplnou práci, prostor pro seberealizaci
První kontakt e-mailem josef.soukal@kolping.cz
Profesní životopis a motivační dopis zasílejte na josef.soukal@kolping.cz
Uchazeči, kteří splní kvalifikační kritéria a budou vybráni, budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Práce u nás.cz