OBCHODNÍK - ŽIVOČIŠNÁ VÝROBA

  • Plzeň, Plzeňský
  • 23 000 - 25 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
  • Snadno podejte žádost
Orientujete se v oblasti výživy hospodářských zvířat? Máte obchodního ducha, dobrou angličtinu a rádi komunikujete s lidmi? Rádi cestujete a máte chuť profesně růst? Potom využijte této výjimečné pracovní příležitosti a přidejte se k nám! Úspěšná obchodně-výrobní společnost hledá do svých řad nového kolegu/kolegyni na pozici: OBCHODNÍK PRO ŽIVOČIŠNOU VÝROBU Pracovní náplň
  • poradenství zákazníkům v oblasti výživy hospodářských zvířat (skotu)
  • zodpovědnost za uzavírání obchodních smluv a servis zákazníkům
  • přehled o vhodnosti krmiv pro skot ve všech životních etapách
  • spolupráce s obchodním oddělením a produktovými specialisty
  • reporting nadřízeným a zjišťování zpětné vazby z trhu
Co požadujeme?
  • SŠ/VŠ vzdělání zaměřené na výživu zvířat PODMÍNKOU
  • chuť učit se novým věcem a dále se rozvíjet
  • týmovost a zodpovědný přístup k práci
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • ochotu cestovat autem v rámci přiděleného regionu
Co nabízíme?
  • zajímavou pracovní příležitost v české společnosti
  • mzdové ohodnocení dle zkušeností (VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY)
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • motivující finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • služební notebook a mobilní telefon
  • místo pracoviště: Plzeňský kraj (Plzeň, Domažlice, Klatovy, Rokycany, Tachov)
Mám zájem Další nabídkyDalší nabídky v lokalitě PlzeňKontaktní osobaIng. Markéta StehlíkováMáte zájem o tuto nabídku?Vyplňte prosím odpovědní formulář.JménoTelefonE-mailŽivotopisZprávaOdesláním formuláře souhlasíte sInformaceNabídky práceGigaPráce.cz - tisíce aktuálních nabídek práce a brigád. Používáme cookies, viz

GigaPráce

Podobné nabídky

  • OBCHODNÍK - ŽIVOČIŠNÁ VÝROBA (20-35.000 Kč)

    • Plzeň, Plzeňský
    • 20 000 - 35 000 Kč za měsíc
    Orientujete se v oblasti výživy hospodářských zvířat? Máte obchodního ducha, dobrou angličtinu a rádi komunikujete s lidmi? Rádi cestujete a máte chuť profesně růst? Potom využijte…
    • Před 1 měsícem
    • Snadno podejte žádost
  • Traktorista - živočišná výroba

    AGROSPOL, Maly Bor a.s.

    • Plzeň, Plzeňský
    • 25 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadavky: řidičský průkaz sk. T Výhodou: zkušenost s obsluhou zemědělských strojů Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijn…
    • Před 2 dny
  • Obchodník Allianz pojišťovny

    • Plzeň, Plzeňský
    • 23 000 - 25 000 Kč za měsíc
    Pro našeho klienta, společnost Allianz pojišťovna, a.s., hledáme vhodného kandidáta / tku na pozici Obchodník, později i Vedoucí týmu obchodníků pro region Plzeňský kraj. Pojišťo…
    • Před 6 dny
    • Snadno podejte žádost