TESTER (junior, medior, senior) - ELEKTRO

People Consulting

  • Praha 9
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
O firmě Již od roku 2007 společnost PeopleConsulting úspěšně spolupracuje s celou řadou významných klientů z různých oborů. Spolupracujte s námi a můžete získat nabídky od více zaměstnavatelů a pak si jen vybrat tu nejlepší pracovní příležitost pro Vás!
Těšíme se na budoucí spolupráci.
Váš tým PeopleConsultingPopis pracovní nabídky TESTER (junior, medior, senior) - ELEKTRO
Již od roku 2007 společnost PeopleConsulting úspěšně spolupracuje s celou řadou významných klientů z různých oborů. Spolupracujte s námi a můžete získat nabídky od více zaměstnavatelů a pak si jen vybrat tu nejlepší pracovní příležitost pro vás!Hledáme pro svého významného klienta zkušené osobnosti, které :
  • Mají zájem dělat práci, která je bude bavit.
  • Chtějí aplikovat své znalosti a posouvat se kupředu, jak profesionálně, tak i osobnostně.
Jedná se o práci pro společnost, která je jedničkou ve svém oboru. Zabývají se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku.Co bude Vaší náplní práce:
  • Velkou část se budete věnovat testování v oblasti elektro/SW stránce - funkční testy, simulace a jejich vyhodnocování
  • Vytváření reportů, analýz a statistik
  • Práce se standardizovanými testy
  • Řešení kontroly elektrického zapojení dle dokumentace
  • Spolupráce s kolegy a komunikace s mateřskou společností
  • Vyhodnocování výsledků
Požadujeme Náš klient požaduje:
  • Technické vzdělání - SŠ - vzdělání elektrotechnického směru
  • Smysl pro detail, kreativní duch
  • Zkušenosti na technické pozici
  • Výhodou je vyhláška 50
  • Aj na komunikativní úrovní
Nabízíme Na co se můžete těšit:
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové kurzy
  • vzdělávací kurzy
  • 13 plat
  • work-life balance
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • stravenky/příspěvek
Vhodné pro Absolventy.Jiná sdělení Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta. Váš tým PeopleConsultingMáte zájem o nabídku TESTER (junior, medior, senior) - ELEKTRO #16460174?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Vanessa Schmidt z People Consulting s.r.o.

Easypráce