Obsluha CNC stroje

ATMOS Chrast s. r. o.

  • Plzeň, Plzeňský Chrást, Plzeňský
  • 30 000 - 35 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Popis pracovní nabídky Náplň práce:
. Obsluhovat CNC stroj a dohlížet na proces výroby
. Výměna nástrojů, provádění korekcí
. Kontrolovat kvalitu vyrobených dílů-vizuálně i měřením různými přístroji
. Pracovat s technickou dokumentací
. Udržovat svěřený stroj v čistotě a pořádkuPožadujeme Požadujeme:
. SOU technického směru
. Praxi s obsluhou CNC soustruhů
. Znalost výkresové dokumentaceNabízíme Nabízíme:
. Stabilní pracovní místo
. Firemní stravování
. Mzda 30.000-35.000
. Nástup je možný ihnedVhodné pro Absolventy.Máte zájem o nabídku Obsluha CNC stroje?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Monika Kolářová z ATMOS Chrást s. r. o.

Easypráce