BUSINESS MANAGER

JobStart

  • Liberec, Liberecký
  • 45 000 - 50 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Popis pracovní nabídky Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti svářecí techniky a příslušenství, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní manažer - LiberecNÁPLŇ PRÁCE:
  • Plnění požadavků zadaných vedoucím korporátního systému
  • Aktivní oslovování a vyhledávání nových zákazníků
  • Návštěvy zákazníků v přiděleném regionu
  • Udržování nadstandartních znalostí o vlastnostech a funkcích
přidělených produktů
  • Zodpovědnost za komunikaci s dodavately a vyjednávání obchodních
podmínek
  • Tvorba cenových nabídek, zjišťování zpětné vazby
  • Získávání informací o produktech a předávání informací v rámci oddělní
  • Reportování a pravidelné schůzky s dodavateli
POŽADUJEME:
  • Zkušenosti z oblasti obchodu s technickými komoditami podmínkou
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • Znalost anglického jazyka na úrovní B2 podmínkou
  • ŘP skupiny B, aktivní řidič
  • Pokročilá znalost MS
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Znalost standardů v průmyslovém svařování výhodou
  • Reprezentativní vystupování, analytické myšlení, obchodní dovednosti
NABÍZÍME:
  • Perspektivní zaměstnání s možností karierního růstu
  • Motivující příjem
  • Možnost odborného rozvoje
  • Sick days, příspěvek na stravování
V případě zájmu nám zašlete Vaše CV, my Vás kontaktujeme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.O násJsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍPORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCHPŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚSledujte násMáte zájem o nabídku BUSINESS MANAGER?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kristýna Veselá z JOBSTART s.r.o.

Easypráce

Podobné nabídky

  • HR Business Partner (A8290)

    Hofmann Personal

    • Liberec, Liberecký
    Popis Do rodinné společnosti hledáme kvalifikovaného a zkušeného HR Business Partnera, který se připojí k týmu a pomůže firmě dosáhnout našich strategických cílů v oblasti lidský…
    • Před 2 dny
  • Business process & application consultant SAP QM

    Knorr-Bremse

    • Liberec, Liberecký
    Pracovní náplň: - Koordinace externích poskytovatel. služeb ve spolupráci s manažerem a projektovým managementem - Koordinace a moderováni workshop. o návrhu řešeni, zaznamenávan…
    • Před 1 měsícem
  • LOGISTICS MANAGER | MLADÁ BOLESLAV | AŽ 100 000 KČ

    Grafton

    • Liberec, Liberecký
    • 80 000 Kč za měsíc
    Máte zkušenosti s vedením logistiky? Komunikace v AJ je Váš denní chléb? Pak mi neváhejte zaslat Vaše CV! Aktuálně obsazuji pozici: LOGISTIC MANAGER | MLADÁ BOLESLAVA | AŽ 100 00…
    • Před 18 dny
    • Snadno podejte žádost