Dělník ve výrobě - OSTRAVA - NÁSTUP DO KMENE - náborový příspěvek 20 000 Kč

Gi Group

  • Frýdek-Místek, Moravskoslezský
  • 142,00 - 213,00 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 12 dny
2024-04-15Popis Pozice: Společnosti Gi Group a Grafton Recruitment nabízí volná pracovní místa ve společnosti Brembo Czech na pozicích Operátorů výroby - oddělení montáže, CNC, slévárny. NÁSTUP PŘÍMO DO KMENE! Pokud hledáte práci v Ostravě, neváhejte se přihlásit, případně rovnou volat na číslo +420 734 604 897!Nástup IHNEDPožadavky: - fyzická zdatnost
- ochota pracovat ve směnném režimu
- základní znalost na PC - zadávání vstupních datBenefity: - mzda 142- 213 Kč/hod
- náborový příspěvek 20 000 Kč
- hodinový bonus 5 Kč/hod
- docházkový bonus 1700 Kč/měs.
- výkonnostní prémie 10 %
- příplatek za nepřetržitý provoz 500 - 2000 Kč
- příspěvek na dopravu 650 - 2500 kč dle vzdálenosti)
- nadstandardní příplatky (práce o víkendu 15%, přesčas o víkendu 50%)
- 5 dnů dovolené navíc
- dotované stravné a další...Další Informace: Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete naVýroba a průmyslDělník34-18-406994Frýdek-Místek - Frýdek-Místek30000 - 45000Společnost Gi Group SpA má oprávnění k činnosti udělené Ministerstvem práce (Ministerské oprávnění 26/11/2004 PROT. 1101 - SG).
Doporučujeme, aby si uchazeči (legislativní nařízení 198/2006) přečetli zásady ochrany osobních údajů (legislativní nařízení 196/2003) na naší webové stránce https://cz.gigroup.com

Gi Group