Pracovník expedice masa - 2 směny

MASO WEST

  • Klatovy, Plzeňský
  • 31 000 - 35 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
POŽADUJEME: pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
Vyučení v oboru řezník popř. kuchař, praxe v oboru výhodou
SMĚNY: 6:00 - 14:30 hodin (1. směna), 17:00 - 01:30 (2. směna)
MZDA 31 000 - 35 000 Kč hrubého + prémiová složka
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: nabízíme dlouhodobou, stabilní a jistou práci, velmi dobré finanční ohodnocení, náborový příspěvek 10.000 Kč, pracovní smlouvu na HPP, zvýhodněná nabídka produktů Komerční banky, příspěvek na závodní stravování z vlastní produkce (svačiny a obědy) - stravování v areálu společnosti, výhodné ceny výrobků a balíčků z vlastní produkce, vánoční dárky, příspěvek na vybrané kulturní a sportovní akce
KONTAKT telefonicky v pracovní dny 8-14 hodin, v případě nezastižení kontaktní osoby, je možné se obrátit na p. Příbkovou Elišku, tel. 602 406 670

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • PRACOVNÍK EXPEDICE MASA - 2 směny

    MASO WEST

    • Klatovy, Plzeňský
    • 35 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: POŽADUJEME: pečlivost, samostatnost, zodpovědnost Vyučení v oboru řezník popř. kuchař, praxe v oboru výhodou SMĚNY: 6:00 - 14:30 hodin (1. směna), 17:00 - 01:30 (…
    • Před 1 měsícem
  • Zpracovatelé masa

    STAMONT-METAL International,spol. s r.o.

    • Klatovy, Plzeňský
    • 19 500 Kč za měsíc
    Náplň práce PRACOVIŠTĚ: ul. 5. května 112, Klatovy, Drůbežářský závod Klatovy a.s. POŽADUJEME: dobrý zdravotní stav VÝHODOU: potravinářský průkaz Kontakt možný telefonicky (pr…
    • Před 6 dny