OBCHODNÍ ŘEDITEL| ZDRAVOTNICKÉ POMŮCKY| ZLÍNSKO

Grafton

  • Olomouc, Olomoucký
  • 70 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 23 dny
  • Snadno podejte žádost
Máte prokazatelnou praxi s vedením obchodního týmu? Dokážete rozvíjet obchodní strategii celé společnosti? Domluvíte se k tomu anglicky?
Tak mi dejte vědět!Náplň práce:
- vedení obchodních zástupců a referentů
- jednání se zákazníky
- tvorba obchodních smluv
- strategické rozvíjení společnosti
- marketingová strategie
- reporting majiteli firmy
- cestování za zákazníky po ČR- 25 dnů dovolené
- služební vůz i k soukromým účelům
- občasný home office
- flexibilní pracovní dobaZašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search- min. SŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky
- znalost AJ alespoň na úrovni B1 (psaná i mluvená forma)
- zkušenosti s vedením lidí
- zkušenosti z oblasti zdravotnictví výhodou
- schopnost strategicky rozvíjet obchodní oddělení firmy

Grafton