Integrační specialista – MS Dynamics 365

mBlue

  • Praha
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka:
Popis pozice:
Požadavky: Potkal/a jste se s integrací aplikací navázaných na ERP systém?
Domluvíte se anglicky?
Láká Vás práce pro společnost z mezinárodním přesahem?
Pro mezinárodní společnost, který právě implementovala nový MS Dynamics systém, hledáme Integračního specialistu, který pomůže systém rozvíjet. Neváhejte a zašlete mi Váš životopis.Co budete mít na starosti?
  • Customizace softwarových řešení (aplikací) pro potřeby systému MS Dynamics - samotné programování, případně spolupráce s dodavatelem (vývoj systému řeší dodavatel)
  • Zpracování požadavků od business analytiků – změnové požadavky na úpravu aplikací navázaných na ERP systém
  • Zajištění integrační platformy aplikací v rámci společnosti – využití JavaScript a Postman
Jaké předpoklady k tomu potřebujete?
  • AJ na komunikativní úrovni – budete v kontaktu s kolegy z různých zemí EU
  • Zkušenost z oblasti integrace aplikací
  • Pokud umíte programovat v .NET, #C jste naše jednička (není však podmínkou)
  • Znalost Azure, DevOps, SQL, JavaScript a Postman výhodou
Na co se můžete těšit?
  • Mladý, přátelský kolektiv s nadřízeným, který nezkazí žádnou srandu
  • Mezinárodní přesah - podpora uživatelů pro pobočky v různých zemích EU
  • Flexibilitu a samostatnost - větší míra svobody, nejedná se o projekt, kde každý programátor pracuje na části systému, ale dáváte dohromady jeden funkční celek
  • 2 dny v týdnu home office – lze se domluvit i na větší flexibilitě
  • A další zajímavé benefity: 5 týdnů dovolené, využití AJ, vzdělávací kurzy, stravenkový paušál, příspěvek ne penzijní připojištění, multisport karta, flexibilní pracovní doba, občerstvení na pracovišti atd.

Dobraprace