TECHNICKÝ PRACOVNÍK (oddělení Zkušebna a protikorozní ochrana)

Dopravní podnik hl. m. Prahy

  • Praha
  • 48 150 - 57 600 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Vaším úkolem bude:
  • Zkoušení pomůcek pro elektrotechniku (zkoušky dielektrických rukavic, atd.).
  • Měření elektrických veličin v energetice.
  • Návrhy specializovaných měření a monitoring bludných proudů v DPP, vyhodnocování měření, tvorba protokolů o zkouškách a protokolů o měření.
  • Posuzování projektů staveb z hlediska bludných proudů.
Co od Vás očekáváme:
  • Minimálně střední vzdělání s maturitou v oboru elektrotechnika nebo stavebnictví.
  • Uživatelskou znalost práce na PC: MS Office, Word, Excel.
  • Způsobilost dle Zákona 250/2021 Sb. v platném znění podmínkou!
  • Způsobilost dle Vyhlášky 100/1995 Sb. výhodou!
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou!
  • Dobrý zdravotní stav (obsluha zdrojů vysokého napětí, práce pod napětím, vstup do kolejiště pod i bez napětí, noční práce).
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Loajalitu
  • Bezúhonnost
Nabízíme:
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou (1 rok) s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Měsíční a dlouhodobé výkonnostní odměny dle Kolektivní smlouvy
  • Valorizaci mzdy
  • Délku týdenní pracovní doby 37,5 hod.
  • Jednosměnný provoz
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
Nabízíme benefity v celkové výši 64 000 Kč/rok:
  • Výrazně zlevněné zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky (Lítačka – roční kupón na MHD a „vlak PHA“)
  • Penzijní připojištění po roce výkonu práce v hodnotě 1 600 Kč/měsíc
  • 3 dny zdravotního volna s náhradou mzdy (tzv. sick days)
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování formou stravenek nebo stravenkového paušálu v hodnotě 140 Kč/stravenka
  • Možnost výběru mezi poukázkami FLEXIPASS ve výši 4 000 Kč/rok nebo příspěvkem na doplňkové pojištění nebo důchodové připojištění ve výši 5 000 Kč/rok
  • Příspěvek na dětskou rekreaci až do výše 8 000 Kč/rok
  • Pro vybrané profese pojištění odpovědnosti
  • Možnost dotovaného ubytování v ubytovně
  • Zázemí velké společnosti s dlouholetou tradicí
Upřesnění:
  • Pracoviště: Praha 4, 141 00, Sliačská 1
  • Nástup možný ihned