Obráběč kovů – 1 směna/i absolvent (27.-40.000Kč)

Jobs Contact Consulting

  • Přerov, Olomoucký
  • 40 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
  • obsluha stroje* práce dle výkresové dokumentace* dodržování technologických postupů* údržba stroje

Profesia.cz

Podobné nabídky

  • Obráběč kovů – 1 směna (až 45.000 Kč)

    • 45 000 Kč za měsíc
    Nabídka: * mzda na základě zkušeností odměny a prémie stravenky firemní akce lokalita: Přerov Popis pozice: 1 směna! Prémie! Firemní akce! Vyznáš se ve výkresové dokumentaci?…
    • Před 1 dnem
  • Obráběč kovů-1 směna/absolventy zaučíme (27.-45.000Kč)

    O nás Nabízíme práci na 1 směnu a víkendy máš u nás volné! Máte zkušenosti s obsluhou soustruhu, horizontální vyvrtávačkou nebo obráběcím centrem? Pak hledáme právě Vás. Nev…
    • Před 19 dny
  • Obráběč/ka kovů pro CNC stroje - FVP 50 CNC

    SEZAKO PREROV s.r.o.

    Náplň práce: práce na stroji FVP 50 CNC se systémem Heidenhain Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Mgr. Naděždy Zemánkové: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: svrckov…
    • Před 1 měsícem