řidič C+E

JobStart

  • Středočeský kraj
  • Plný úvazek
  • Před 17 dny
  • Snadno podejte žádost
7759-řidič C+EPro našeho významného klienta, obchodní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici „Řidič C+E“
NÁPLŇ PRÁCE
  • Rozvoz zboží po ČR (převážně Čechy), kde zavážíme síť maloobchodních prodejen a významných B2B partnery
  • Práce bez víkendových směn
  • Krátké trasy se stálou pracovní dobou
  • Pomoc při naskladnění a vyskladnění zboží
POŽADUJEME
  • Řidičský průkaz skupiny C+E - PODMÍNKOU
  • Digitální kartu
  • Pozitivní přístup k práci
  • Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost k řízení
  • Chuť do práce
NABÍZÍME
  • Pracovní smlouva na HPP
  • Motivující příjem, odměny a bonusy
  • VOLNÉ VÍKENDY
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební telefon
  • Významné slevy na produkty
  • Pojištění odpovědnosti zaměstnance za zvýhodněnou cenu
  • Zvýhodnění při nákupu osobního automobilu
  • Parkování v areálu firmy
  • Nástup možný ihned
V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.Lokalita: Středočeský kraj
Vzdělání: Základní
Jazyky:
  • Email

JobStart