Obsluha kantýny/bufetu stravovacího provozu Škoda Vagonka

GTH multicatering

  • Ostrava, Moravskoslezský
  • 19 500 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: - zázemí stabilní české společnosti
- zvýhodněné stravování - cena hlavního jídla 35,- Kč
- po roce penzijní připojištění
- jistotu pravidelné mzdy 15. dne v měsíci
- ranní a odpolední směny
- nástup možný ihned
Popis pozice: - regenerace jídel, výdej jídel
- doplňování bufetu/kantýny
- práce na pokladně
Požadavky: - zodpovědnost a spolehlivost
- pro zákaznický přístup

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Obsluha kantýny/bufetu stravovacího provozu Škoda Vagonka

    GTH multicatering

    • Ostrava, Moravskoslezský
    • 19 500 Kč za měsíc
    Požadavky - zodpovědnost a spolehlivost - pro zákaznický přístup Náplň práce - regenerace jídel, výdej jídel - doplňování bufetu/kantýny - práce na pokladně Nabízíme -…
    • Před 3 dny
  • Obsluha Školního bufetu v Ostravě

    • Ostrava, Moravskoslezský
    Smazat/ Upravit/ Topovat Nabízím místo pro dvě brigádnice ve školním bufetu v Ostravě na ulici Středoškolská 3. Pište výhradně emailem info@skolnibufet.cz…
    • Před 2 dny
  • Servírka/číšník - obsluha veřejných provozů

    AquaKlim, s.r.o.

    • Klimkovice, Moravskoslezský
    • 28 700 Kč za měsíc
    Co Vám nabídneme: mzdu od 28.700 Kč/měsíc práci v mladém kolektivu 12-ti hodinové směny (krátký/dlouhý týden) roční odměny příspěvek na penzijní pojištění, firemní stravování…
    • Před 2 dny