Operátor výroby - 120 Kč/hod.-dotované ubytování

Žolíková práce

  • Frenštát pod Radhoštěm, Moravskoslezský
  • 25 000 - 27 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 2 dny
Náplň práce:
  • montážní a kompletační práce
  • obsluha strojů
  • balení
  • 2 nebo 3-směnný provoz
Co od Vás očekáváme:
  • dobrý zdravotní stav, zejména dobrý zrak (brýle nejsou překážkou)
  • pečlivost, spolehlivost
Co Vám můžeme nabídnout:
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • příplatky nad rámec zákoníku práce
  • kompletní zaškolení
  • práci v čistém a klidném prostředí
  • pracovní doba pondělí až pátek bez svátků
  • 100 Kč stravenky
  • možnost týdenních záloh na mzdu
  • dotované ubytování

JenPráce