Manažer ve stavebnictví - 13. plat, služební auto #RAJ92

Index Nosluš

  • Ústecký kraj
  • 40 000 - 55 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 21 dny
Náplň práceMáte široký záběr zkušeností ze stavebnictví, konkrétně s dopravními stavbami, které byste rádi uplatnili, jak v kanceláři, tak zejména na stavbě? Pro stabilní společnost hledáme zkušeného technicky zaměřeného člověka, kterému jsme připraveni nabídnout skvělou pracovní příležitost a odměnit jeho schopnosti a nasazení.
Přijměte výzvu, kde se mimo jiné můžete rozvíjet ve vůdčí roli a pojďte s námi budovat úspěšnou budoucnost ve stavebnictví!
Náplň práce:
- koordinace stavební činnosti
- vedení týmu pracovníků na stavběPožadujeme- praxe v oboru dopravních staveb
- řidičský průkaz skupiny BNabízíme- zajímavé finanční ohodnocení - dle zkušenosti
- náborový příspěvek 60 000 Kč
- služební auto
- 13. mzda
- 5 týdnů dovolené
- SICKDAYS
- stravné
- příspěvek na penzijní a životní připojištění
- notebook
- mobilní telefon
- fajn kolektiv

JobDNES