Pomocná kuchařka/pomocný kuchař - ranní směny

  • Nýrsko, Plzeňský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
KONTAKT: Po - Pá 7:00 - 15:00
NÁSTUP: dle dohody
POŽADAVKY: střední vzdělání, trestní bezúhonnost, očkování proti žloutence typu B - před nástupem do prac. pom. alespoň 2 dávky
Jednosměnný režim od 6:30 do 14:30 hod., občasné směny i v So a Ne, fond prac. doby 40 hod. týdně.
NÁPLŇ PRÁCE: ve spolupráci s kuchařem výroba a výdej běžných teplých i studených druhů jídel, úklid a mytí nádobí, sanitární práce v kuchyni.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravování, na penzijní připoj., 5 týdnů dovolené, pololetní odměny.
Platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Pomocná kuchařka/pomocný kuchař - ranní směny

    • Nýrsko, Plzeňský
    • 23 000 Kč za měsíc
    Náplň práce KONTAKT: Po - Pá 7:00 - 15:00 NÁSTUP: dle dohody POŽADAVKY: střední vzdělání, trestní bezúhonnost, očkování proti žloutence typu B - před nástupem do prac. pom. ale…
    • Před 15 dny
  • POMOCNÁ KUCHAŘKA/POMOCNÝ KUCHAŘ - ranní směny

    • Nýrsko, Plzeňský
    • Klatovy, Plzeňský
    • 23 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: KONTAKT: Po - Pá 7:00 - 15:00 NÁSTUP: dle dohody POŽADAVKY: střední vzdělání, trestní bezúhonnost, očkování proti žloutence typu B - před nástupem do prac. pom. a…
    • Před 15 dny
  • Pomocný kuchař, pomocná kuchařka

    HM Gastro Group s.r.o.

    • Klatovy, Plzeňský
    • 22 000 - 27 000 Kč za měsíc
    Náplň práce KONTAKT nejprve telefonicky, emailem NÁPLŇ PRÁCE: pomocné práce v kuchyni SMĚNY: ranní/odpolední, práce PO-PÁ, víkendy a svátky volné ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: firemní…
    • Před 12 dny