CNC operátor

  • Ústí nad Labem, Ústecký
  • 22 000 - 27 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
  • Snadno podejte žádost
POPIS POZICE
  • Budete pracovat na automatické výrobní lince dle výrobního postupu, provádět korekce a drobné úpravy v nastavení stroje
  • Kontrolovat materiálové a nástrojové vybavení.
  • Hlásit neshody a spolupracovat při jejich odstranění.
PROFIL KANDIDÁTA
Vyučení či maturitu strojního směru (obráběč, strojní mechanik apod.)
Zkušenosti na CNC strojích, ale zaškolíme i šikovného absolventaNABÍZÍME
  • Získání zkušeností v mezinárodní společnosti, příležitost pro absolventy
  • Na pozici vás zaškolí zkušený kolega
  • Dotované stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Očkování (chřipka, klíšťová encefalitida) v areálu společnosti
  • A další výhody plynoucí z kolektivní smlouvy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

GigaPráce