Konstruktér osobních plášťů - Mold Design PLT

Continental

  • Otrokovice, Zlínský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 24 dny
  • Snadno podejte žádost
Co vás čeká
  • Tvorba výrobních výkresů (CAD 3D) forem na pneumatiky osobních plášťů
  • Vývoj a optimalizace konstrukčních procesů (CAD) pro pneumatiky
  • Spolupráce s interními a externími partnery
  • Spolupráce s globálním oddělením výzkumu a vývoje a ostatními závody koncernu Continental
  • Podpora závodů Continental v oblasti skladových zásob a údržby forem
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
  • Vysokoškolské či středoškolské vzdělání strojírenského nebo podobného zaměření
  • Znalost práce v CAD (3D modelování, výkresy, NX Siemens program výhodou)
  • Výbornou znalost angličtiny – každodenní komunikace
  • Znalost práce s výpočetní technikou (nadstandardní uživatelská úroveň)
  • Analytické myšlení
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Flexibilitu, komunikativnost
  • Ochotu cestovat
  • Prezentační dovednosti
Co vám můžeme nabídnout
  • 13. a 14. Mzda
  • Zvýhodněný nákup pneu
  • Dotovanou stravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pružná pracovní doba
  • Termín nástupu: dle dohody
  • Pracovní poměr na dobu určitou do: 10/2026

Continental

Podobné nabídky

  • Automechanik osobních vozidel

    Michal Adamik

    • Otrokovice, Zlínský
    Požadavky: ŘP, praxe výhodou. POZN: Zájemci se hlásí e-mailem.…
    • Před 14 dny
  • Strojní konstruktér - cca 50.000Kč

    Trenkwalder Group

    • Otrokovice, Zlínský
    • 50 000 Kč za měsíc
    Požadavky technické vzdělání zkušenost s konstrukcí zájem o práci zodpovědnost, samostatnost zkušenost se SW Inventor vítána Náplň práce konstrukce jednoúčelových stro…
    • Před 6 dny
  • STROJNÍ KONSTRUKTÉR - cca 50.000Kč

    Trenkwalder Group

    • Otrokovice, Zlínský
    • 50 000 Kč za měsíc
    Rozšiřujeme tým, hledáme dalšího konstruktéra! ID: a0tbI000001i4SLQAY Popis pozice konstrukce jednoúčelových strojů a zařízení se zaměřením na gumárenský průmysl týmová spo…
    • Před 6 dny