Super letní brigáda od 150 Kč/hod - Opava

Gi Group

  • Opava, Moravskoslezský
  • 150,00 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 17 dny
2024-04-10Popis Pozice: - nenáročná práce ve strojírenské čisté výrobě v centru Opavy
- brigádníci nám mohou vypomáhat v období od června až do září 2024 (nutnost odpracovat min. 4 týdny v tomto rozmezí)
- lehký, čistý, tichý a moderní průmysl
- práce na 3 směnný provoz (po-pá)
- práce je vhodná pro muže, ženy i uchazeče bez praxe
- po domluvě možnost další spoluprácePožadavky: - min. věk 18 letBenefity: - příplatky za směnnost nad rámec zákona (odpolední 5Kč/hod, noční 12,5% ze základu)
- stravenkový paušál 80Kč/odpracovaná směnaDalší Informace: Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete naVýroba a průmyslOperátor výroby34-18-406923Opava - Opava150 - 169Společnost Gi Group SpA má oprávnění k činnosti udělené Ministerstvem práce (Ministerské oprávnění 26/11/2004 PROT. 1101 - SG).
Doporučujeme, aby si uchazeči (legislativní nařízení 198/2006) přečetli zásady ochrany osobních údajů (legislativní nařízení 196/2003) na naší webové stránce https://cz.gigroup.com

Gi Group