Přijmeme milé a usměvavé zájemce/zájemkyně na pozici „Obsluha wellness relax centra“

WELLNESS SPA s.r.o.

  • Praha 9
  • 30 000 - 40 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
O firmě Vše o provozu je na www.wellness-relax.czPopis pracovní nabídky Informace o pracovním místě:
Tato pozice obsahuje práci na recepci i v úklidu zón, hledáme 1-2 brigádně na DPP s 6-12ti směnami měsíčně a 1 osobu na HPP s 16-22ti směnami měsíčně .Odměny jsou 150,- Kč v čistém nástup, 170,- Kč / hodinu v čistém po zapracování (po delší spolupráci až 200,- Kč / hodinu).Omlouváme se za dlouhý text inzerátu, opravdu hledáme vážné zájemkyně.Prosím přečtěte si celý text inzerátu, aby jste odpověděli Vy, které opravdu náplň práce zaujme.Zaškolení do našeho provozu trvá cca. 2 měsíce, proto hledáme slečny s předpokladem dlouhodobé spolupráce - není podstatné, jestli brigádně DPP (např. 6-12 směn v měsíci dle dohody) nebo na HPP (16-22 směn), ale podstatné je na dlouhodobou pravidelnou trvalou spolupráci.Popis pracovního místa:
Tým WELLNESS RELAX - luxusní wellness, masáže a spa příjme do svého týmu 2 kolegyně na pozici Recepční - obsluha wellness centra v Praze 9.Hledáme milé, spolehlivé, energické a usměvavé slečny a ženy 18-35 let (samozřejmě abychom nikoho nediskriminovali, můžete poslat životopis i ženy starší, než je uvedený věk nebo muži, budeme vyhodnocovat všechny přijaté životopisy).Požadujeme Požadujeme:
  • Uvítat s krásným úsměvem
  • Komunikační schopnost s klienty
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Flexibilita
  • Zdravotní průkaz
  • Zájem a ochotu stále pracovat
  • Výhodou je znalost angličtiny
  • Rodilá češka - kvůli perfektní brilantní češtině, telefonické i osobní komunikaci s klienty
Nabízíme Nabízíme:
  • Atraktivní pracovní prostředí
  • Benefity - zaměstnanecké slevy na zdarma využívání našich služeb a jiné benefity
  • Příjemný kolektiv
  • Školení a zaškolení
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
Jiná sdělení Délka směn:
  • Pro DPP i HPP: 8-9 hodin
  • Počet směn pro DPP dle domluvy 6-12 směn v měsíci, pro HPP 16-22 směn dle rozpisu měsíce dle délky měsíce a situace.
  • Pro DPP je možnost se domluvit na méně směnách v měsíci, směny jsou pouze v níže uvedených časových rozmezích (09:00-18:00 nebo 18:00-XX:XX (XX:XX je konec směny dle rezervací), předpoklad večerní směny je do 01 až 02 hodiny). Několik směn v měsíci může být i velmi dlouho a déle než do 02 hodiny.
  • Pro HPP není možné chodit jen na Ranní nebo jen na Večerní, je potřeba mít směny vyrovnané a v plném rozsahu a napůl v měsíci mít i víkendy.
  • Nástup je možný ihned nebo dle dohody
Náplň práce - podrobně:
Pozice „Obsluha wellness centra“:
  • Přijímání rezervací, vyřizování administrativy, objednávek, e-mailů a telefonů
  • Přivítání klientů s představením prostoru, milá komunikace a rozloučení se s klienty s nabídnutím koupě voucherů
  • Pokladna a ostatní platby
  • Úklid zón, koupelny a WC
  • Čistit vířivky zevnitř, filtrace, starost o čistotu sauny
  • Utírat nábytek od prachu, umývat okna a světla
  • Měnit prostěradla a ručníky
  • Udržovat v čistotě společné prostory, umývat podlahy
  • Ostatní povinnosti dle potřeby provozu, srovnatelné s housekeepingem, vše při pohovoru
Dále pozice obsahuje:
  • Příprava ovocných a slaných mís, příprava několika druhů drinků a zmrzlinových pohárů
  • Vířivky a sauny - výměna vod a naučit se veškerou technologii a náš systém
  • Provozní věci kolem recepce, společných prostor a provozu, přesně dle soupisů
  • Udržovat recepci uklizenou a v čistotě včetně baru a posezení před ním, srovnané papuče a udržování vstupní chodby
  • Obstarávání nákupů potřebných položek pro wellness (v Penny, Kauflandu a dle potřeby provozu)
  • Celková kontrola připravenosti zóny před příchodem klienta a kontrola po úklidu zóny
  • Mimo úklid i pomoc při úklidu nebo při přípravě zon nebo recepce - výměna a zapalování svíček, doplňování difuzérů a ledu v mrazáku, lednice, pamatovat si nastavení všech teplot na všech zařízeních (TV, klimatizace, parametry saun a vířivek, filtrací atd.) nejen v zónách, jak mají být dle soupisu v dané časy nebo v daných situacích, kontrola všeho před pronájmem a po úklidu po pronájmu
  • Kontrola datumů spotřeby zboží, zapínání reklamních světel a další
  • Dávání prádla do pračky, sušičky a skládání ručníků a prostěradel, umývání nádobí v recepci
  • Přesné položky a úkoly jsou sepsány a řeší se při pohovoru a zaškolení
Ostatní probereme při osobním pohovoru, po kterém se domluví 2 zkušební placené směny a uvidíte přesně, co naše práce obnáší, aby jsme se dále domluvili.Pošlete prosím životopis skrze odpovědní formulář
Těšíme se na spolupráciTým
WELLNESS-RELAX.czMáte zájem o nabídku Přijmeme milé a usměvavé zájemce/zájemkyně na pozici „Obsluha wellness relax centra“?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lucie Beranová z WELLNESS SPA s.r.o.

Easypráce