Kontrola kvality výrobku_až 38.000 Kč/měsíc

  • Praha
  • 38 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
  • Snadno podejte žádost
Hledáme šikovné operátory na kontrolu kvality výrobků.
Místo výkunu práce Přestanov.
Nástup ihned.POPIS POZICE
- vizuální kontrola kvality výrobků
- práce na výrobní lince
- dodržování BOZPPROFIL KANDIDÁTA
- SŠ/SOU výhodou
- praxe ve výrobní společnosti alespoň 2 roky
- práce na směnný provoz, časová flexibilita
- nástup možný ihned
- dobrý zrak
- spolehlivost a samostatnostNABÍZÍME
- základní mzda až 38.000 Kč + stravenky
- příspěvek na dojíždění
- dlouhodobá stabilní práce
- práce v příjemném prostředíNABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.Mám zájem Další nabídkyDalší nabídky v lokalitě PřestanovKontaktní osobaPavla SchedelbauerováMáte zájem o tuto nabídku?Vyplňte prosím odpovědní formulář.JménoPříjmeníTelefonE-mailŽivotopisZprávaOdesláním formuláře souhlasíte sInformaceNabídky práceGigaPráce.cz - tisíce aktuálních nabídek práce a brigád. Používáme cookies, viz

GigaPráce

Podobné nabídky

  • Trainee v oddělení Kontrola kvality výstavby

    Letiště Praha

    • Praha
    • 200,00 Kč za hodinu
    Chceš poznat, jak se provozují různorodé stavby na mezinárodním letišti? Vnímáš, že efektivnímu provozu stavby musí předcházet odpovídající příprava? Jsi ochoten/-ná se ponořit do …
    • Před 2 měsíci
  • Kontrola kvality potravin, 1 směna, dopravné, bonusy

    Index Nosluš

    • Praha
    • Mnichovice, Středočeský
    Náplň práce: Máte zkušenost z oblasti potravinářství/zemědělství či obdobné, jste pečlivý/á a chtěl/a byste pracovat na kontrole kvality v menším kolektivu ve firmě, která Vám nab…
    • Před 16 dny
  • Technik kvality | Dopravní stavby

    AFRY

    • Praha
    Popis společnosti Jsme firma s jedinečným rozsahem portfolia služeb pokrývající oblasti architektury, dopravy, průmyslu, energetiky, stavebnictví a infrastruktury. Jsme AFRY CZ.…
    • Před 20 dny
    • Snadno podejte žádost