Referent nákupu | pokročilá znalost AJ

Manpower

  • Olomoucký kraj
  • Plný úvazek
  • Před 30 dny
Náplň práce
  • komunikace se stávajícími dodavateli
  • vyhledávání dodavatelů nových - chceme oslovit zahraniční
  • výběr dodavatelů (spolupráce s veducím výroby), zajištění smluvních podmínek
  • evidence pohybu materiálu/zboží v ERP systému a práce převážně v Microsoft Excel
  • kontrola kvality přijatého výrobního materiálu
  • přímá komunikace s vedoucím výroby a skladu - podpora z jejich strany zajištěná
Požadujeme * min. SŠ vzdělání s maturitou
  • dobrá znalost anglického jazyka
  • praxe v oblasti nákupu
  • pokročilá znalost Microsoft Excel
  • samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • dobré komunikační schopnosti
Nabízíme * stabilní zázemí menší firmy
  • rodinná atmosféra společnosti do 30 zaměstnanců
  • podpora kolegů při zaučení, budou vám silnou oporou
  • stravenkový paušál
  • Multisport karta
  • nástup nejdříve od 1.5.2024
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

JobDNES