Fyzioterapeut (30-40.000 dle výkonů)

Advantage Consulting

  • Olomouc, Olomoucký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Částečný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: Jste zkušení fyzioterapeuti, absolventi nebo studenti oboru Fyzioterapie a hledáte zajímavou pracovní příležitost? Chcete se stát součástí týmu odborníků, kteří jsou pro svou práci nadšení? Pak je tu příležitost přímo pro vás :) Zaměstnání je možné na HPP či zkrácený úvazek - vše je na domluvě.Společnost poskytující kvalitní péči v oblasti rehabilitace hledá do svých řad nové posily na pozici:FYZIOTERAPEUT (mzda dle úvazku a zkušeností)
  • Mzdové ohodnocení závislé na Vaší práci (fix + odměny)
  • dovolená 20 dní
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost práce na plný i částečný úvazek
  • Stravenkový paušál
  • Místo výkonu práce: Zábřeh, Mohelnice
Popis pozice: * Poskytování péče klientům
  • Provádění vyšetření a následné naplánování průběhu terapie
  • Poradenství pacientům v průběhu terapie
  • Práce v moderním prostředí společnosti
Požadavky: * VŠ vzdělání v oboru Fyzioterapie (možný i zkrácený úvazek pro studenty tohoto oboru)
  • ideálně Registrace u Ministerstva zdravotnictví - odbornost 902
  • Vstřícný a aktivní přístup k práci

Dobraprace