Mechanik

Vishay Intertechnology

  • Sokolov, Karlovarský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Hledáme skvělé talenty, které nám pomohou vybudovat DNA technologie.®Vishay je jedním z celosvětových výrobců resistorů, induktorů, keramických kondenzátorů, diod, a dalších elektronických součástek. Společnost byla založena v roce 1962 Dr. Felixem Zandmanem. Duch rodinné firmy je ve Vishay cítit doposud.Disponujeme širokým portfoliem zákazníků v různých odvětvích. Vyrábíme elektronické součástky pro automobilový, vojenský, letecký, lékařský průmysl a mnoho dalších. Pomáháme uvést do života nejžádanější technologie na světě. Každý den se naše produkty dotýkají vašeho života a životů lidí po celém světě, i když o tom pravděpodobně nevíte.Hledáte uplatnění v zajímavé a stabilní společnosti? Vishay Dolní Rychnov v současné době hledá uchazeče na pozici MECHANIK.O lokalitě:Pobočka se nachází na adrese Bergmannova 399 v Dolním Rychnově. Byla založena v roce 1997. Vyrábí produkty jako jsou keramické kondenzátory a rezistory. Aktuálně zaměstnává 252 zaměstnanců.Jaké budou Vaše pracovní úkoly:
  • Oprava, údržba, seřizování strojů a zařízení na pracovištích určených nadřízeným pracovníkem
  • Zajištění minimálních prostojů strojního zařízení z důvodu poruchy
  • Vedení předepsané evidence oprav a pravidelných kontrol
  • Třísměnný provoz
Co byste měl/a splňovat:
  • SŠ vzdělání
  • Zkušenosti v oboru výhodou
  • Znalost NJ výhodou, není podmínkou
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Chuť pracovat v týmu
Co Vám můžeme nabídnout:Nabízíme stabilitu a lidský přístup. Budete mít možnost uplatnit svoje nápady a předchozí zkušenosti. Příspěvek na dopravu až 1.500, - Kč/měsíc. Stravenkový paušál. Příspěvek na dovolenou a na Vánoce. Dovolenou 25 dnů + dny navíc dle odpracovaných let (celkem max. 30 dnů). Příspěvek na životní / penzijní připojištění. Odměny k životním a pracovním jubileím. Příspěvek na dětský tábor. Odměna za přivedení nového zaměstnance. Každoroční navyšování mzdy.Zaujala Vás naše pracovní příležitost? Pak se těšíme na Vaši odpověď.Zákaz diskriminace a obtěžováníVishay se zavázala k práci bez obtěžování a nezákonné diskriminace. Nepodílíme se na diskriminaci nebo obtěžování na základě rasy, barvy pleti, věku, pohlaví, sexuální orientace, genderové identity a projevu, etnického nebo národnostního původu, zdravotního postižení, těhotenství, náboženství, politické příslušnosti, členství v odborech, statutu krytého veterána, chráněných genetických informací. nebo rodinný stav při najímání a zaměstnávání.

Vishay Intertechnology

Podobné nabídky

  • Pracovník recyklace automobilů, mechanik

    AB Metal Recycling, s.r.o.

    • Sokolov, Karlovarský
    Náplň práce: demontáž vozidel s ukončenou životností,odsávání kapalin a náplní Požadujeme: vyučen jako automechanik,opravář zemědělských strojů nebo příbuzný obor, znalosti oprav…
    • Před 1 měsícem
  • Mechanik, elektromechanik

    BOFILLEX s.r.o.

    • Březová, Karlovarský
    Provádí složitější údržbu a nastavení strojů, provádí opravy a servis strojů a zařízení, výroba přípravků a pomocných zařízení. 5 týdnů dovolené, moderní výrobní technologie, čis…
    • Před 1 měsícem
  • Mechanik/čka

    BOFILLEX s.r.o.

    • Březová, Karlovarský
    • 30 000 - 36 000 Kč za měsíc
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Náplň práce Váňa Zdeněk Ing. tel.: 606 644 861 e-mail: zdenek.vana@bofillex.cz Nutný prvotní kontakt te…
    • Před 9 dny