Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

RADEK MICHALCAK

  • Kaplice, Jihočeský Český Krumlov, Jihočeský
  • 27 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Obsah inzerátu:Nonstop čerpací stanice, 12 ti hodinové směny , čtyři dny v práci a čtyři dny volna, nabízíme jistotu pracovního místa, pravidelné a včasné výplaty mzdy, zaměstnanecké slevy na tankování a občerstvení na stanici, stravné, výkonnostní odměny očekáváme dochvilnost a spolehlivost v docházce, zodpovědný přístup k práci s penězi a zboží, příjemné a milé vystupování

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

    RADEK MICHALCAK

    • Kaplice, Jihočeský
    • Český Krumlov, Jihočeský
    • 28 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Nabízíme atraktivní slevy na palivo, občerstvení MOL a další skvělé výhody, Práce v příjemném prostředí s přátelským kolektivem, který Vám bude nápomocen při zašk…
    • Před 14 dny
  • Skladník/skladnice

    VAFO Production s.r.o.

    • Český Krumlov, Jihočeský
    • 30 000 - 35 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Náplň práce: Odpovědnost za příjem a vracení obalových materiálů Kontrola dodacích listů Práce s PC a obsluha zařízení pro přenos dat Obsluha mechanizačních prost…
    • Před 1 dnem