Osobní bankéř/ka

Randstad

  • Liberec, Liberecký
  • 50 000 - 90 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 12 dny
Nabídka:
Popis pozice:
Požadavky: Přímo v centru Liberce nabízíme HPP do kmene banky. Hledáme reprezentativní kandidáty, kteří již mají zkušenost z bankovnictví se zaměřením na investice a preferují pozici bez akvizic.co vás čeká
  • osobní péče o stávající i nové klienty
  • budování a rozvíjení dlouhodobých vztahů s klienty ze svěřeného portfolia
  • poskytování špičkového servisu v oblasti financí a investic
  • příprava nabídek šitých na míru a realizace bankovních operací
  • plnění obchodního plánu
  • nezbytná bankovní administrativa
co vám nabídneme
  • fixní mzdu 50 000 Kč, po zaškolení 55 000 Kč
  • neomezenou variabilní složku vyplácenou na měsíční bázi
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • jazykové/vzdělávací kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
co od vás očekáváme
  • předchozí zkušenosti z bankovního prostředí v oblasti investic
  • obchodní proaktivitu
  • skvělé komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování
  • vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu
  • dobrý time-management a motivaci
jak se přihlásitPokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Dobraprace