Odborný prodejce, prodejkyně - skladník elektro

TIPA,spol. s r.o.

  • Opava, Moravskoslezský
  • 30 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
PožadavkyPráce s PCNáplň práce*KO: Boščíková Lucie, tel.: +420 725 353 174 - volejte Po - Pá 9:00 - 16:00 hod. Svůj životopis pošli na lucie.boscikova@tipa.eu
Požadavky:
- dokončené vzdělání nejlépe v oboru elektro
- zájem o elektro a nové technologie
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost
- velmi dobré komunikační schopnosti
- aktivní práce s PC (znalost práce v programu Helios je výhodou)
- výborný zdravotní stav a psychická odolnostNáplň práce:
- aktivní prodej nabízeného sortimentu
- respektující komunikace se zákazníky
- odborné poradenství
- příjem a výdej objednávek
- naskladňování zboží a příprava k expedici
- administrativa spojená s prodejem a reklamacemiNabízíme:
- stabilní zaměstnání v tradiční firmě
- samostatnou pracovní činnost
- možnost vzdělávání v oboruBenefity:
- aktivní účast na rozvoji společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení a bonusová složka
- 25 dní dovolené
- možnost profesního a kariérního rozvoje
- vzdělávací kurzy, školení
- zaměstnanecké slevy na sortiment/služby
- stravenková kartaNástup: ihned
Smlouva: HPP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
Směnnost: Po - Pá 6:00 - 14:30, 8:30 - 17:00
So - dle domluvyPlatové ohodnocení od-do: od 30.000Kč + podíl z výsledku prodejnyPodobné nabídky prácepřed 3 dny Frýdek-Místek LKQ CZ s.r.o.před 2 dny Ostrava SPPA group s. r. o.před 4 dny Frýdek-Místek Hofmann Wizard s.r.o.\nImportpřed 5 dny Ostrava SPPA group s. r. o.
Možnost homeoffice S ubytovánímpřed týdnem Ostrava CRI ameba.eu, s.r.o.
20000 - 25000 Kč za měsícpřed týdnem Třinec Orienta Czech Ostrava
31000 - 33000 Kč za měsícpřed 3 dny Třinec ARTEMIS agency s.r.o.
180 - 220 Kč za hodinupřed 4 dny Ostrava Randstad HR Solutions s.r.o.
30000 - 31000 Kč/měsícpřed týdnem Ostrava Comac jobs Ostrava
25000 - 30000 Kč za měsícdnes Opava Inkreta-endodia s.r.o.
Lucie Boščíková
Tel: +420 725 353 174
E-mail:Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.×Ještě moment, prosím...Už vám žádná nabídka práce neuteče!Vyzkoušejte odběr nových nabídek práce na e-mail. Vyplatí se to!Zasílání lze kdykoliv upravit nebo jednoduše zrušitJobsik.cz vám bude max. 1x denně posílat nové nabídky z regionu Opava a okolí.
Po odeslání bude provozovatel Jobsik.cz zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje.Po odeslání registračního formuláře bude provozovatel webu Jobsik.cz firma INET-SERVIS.CZ, s.r.o. (IČ: 27523209) (dále jen Správce) zpracovávat a spravovat uvedené osobní údaje za účelem zasílání odkazů s pracovními nabídkami na uvedenou emailovou adresu dle zvolených kritérií. Základní doba platnosti služby a s tím související doba zpracování poskytnutých osobních údajů je 2 roky od odeslání osobních údajů. Tuto lhůtu můžete kdykoliv předčasně zkrátit a nebo naopak prodloužit. INET-SERVIS.CZ, s.r.o. bude postupovat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.

Jobsik