OBRÁBĚČ CNC | BEZ NOČNÍCH SMĚN

Grafton

  • Praha
  • 35 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
  • Snadno podejte žádost
Nová pozice Obráběč CNC!Máte zkušenosti s obsluhou CNC a vyhovovala by Vám práce na 2 směny? Rádi Vám dáme šanci.Co vás jako CNC obráběče čeká?
- obsluha CNC stroje
- práce s technickou dokumentací
- kontrola kvality dílů, s důrazem na přesné rozměry
- Základní a preventivní údržba stroje, opravy drobných poruch, provádění výměn nástrojů- Příspěvek na penzijní připojištění
- Stravenkový paušál
- 25 dní dovolené
- Multisport karta
- Možnost kariérního rozvoje
- Čisté a klimatizované pracovní prostředí
- Přátelský a profesionální tým kolegůZašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=&placeOfWork=- SOU nebo SŠ technického zaměření
- Praxe v oblasti CNC obrábění
- Základní znalost aplikací MS Office
- Ochota pracovat na dvě směny

Grafton

Podobné nabídky

  • OBRÁBĚČ CNC STROJŮ | I ABSOLVENT

    Grafton

    • Praha
    • 35 000 Kč za měsíc
    Jsi absolvent nebo jen hledáš pracovní změnu? Tak čti dál! Náplň práce: - Manipulace a kalibrace CNC zařízení - Monitorování a zaznamenávání výrobních parametrů - Kontrola a…
    • Před 23 dny
    • Snadno podejte žádost
  • Obráběč kovů - seřizovač CNC strojů

    PERMON s.r.o.

    • Roztoky, Středočeský
    Požadujeme: střední odborné vzdělání s výučním listem (ideálně technický směr), základní praktické znalosti běžných měřidel, manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, zájem o kov…
    • Před 2 měsíci
  • Obráběč kovů - seřizovač CNC strojů

    PERMON s.r.o.

    • Roztoky, Středočeský
    • 22 500 - 30 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: střední odborné vzdělání s výučním listem (ideálně technický směr), základní praktické znalosti běžných měřidel, manuální zručnost, spolehlivost, pečlivos…
    • Před 18 dny