Prodavač/ka ve Staré Boleslavi - poloviční úvazek

Novák maso-uzeniny

  • Praha
  • Trvalý pracovní poměr
  • Částečný úvazek
  • Před 18 dny
Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny ve Staré Boleslavi přijme na prodejnu PRODAVAČE / PRODAVAČKY na poloviční úvazek.
(prodejna se nachází objektu Penny marketu).Nabízíme:
  • Práci ve stabilní české společnosti na HPP
  • Příspěvek na stravování ve mzdě
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odměnu za práci o víkendech
  • Výhodné zaměstnanecké nákupy
  • Odměnu za odpracované roky - Lázně
  • Zaškolení na prodejně
Náplň práce:
  • Pultový prodej uzenin, masa, sýrů, lahůdek, pečiva, zákusků a výrobků z teplého pultu
  • Příprava, krájení a doplňování zboží do pultu
  • Obsluha zákazníků
  • Obsluha pokladny
  • Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
  • Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
  • Kontrola kvality a čerstvosti zboží
Požadujeme:
  • Ochotu pracovat na dvě směny (ranní a odpolední) a o víkendu
  • Praxi s prodejem potravin
  • Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Samostatnost

Práce u nás.cz