Lakýrník

Hofmann Personal

  • Nový Bydžov, Královéhradecký
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: * Zajímavé platové podmínky.
  • Malý přátelský tým a příjemné prostředí.
  • Týden dovolené navíc.
  • Stravenky nebo obědy v kantýně v hodnotě 80 Kč/ den.
Popis pozice: Přidejte barvu do našeho týmu – Hledáme zručného lakýrníka!
  • Příprava barev pro lakování podle výrobní dokumentace.
  • Manipulace s díly do a z natírací kabiny.
  • Lakování dílů v lakovací kabině.
  • Spolupráce s kolegy při maskování dílů.
  • Připojíte se k týmů lakovny - maskování, lakování, odmaskování a balení dílů.
Požadavky: * Zkušenosti s lakováním. A pokud z toho máte radost a umíte se v tom uplatnit, budeme si rozumět.
  • Dobře odvedenou práci a převzetí odpovědnosti za ni.
  • Schopnost komunikovat s kolegy a podat pomocnou ruku, když je potřeba.
  • Ochotu v případě potřeby pracovat na dvě směny. Směnnost ladíme podle počtu zakázek.

Dobraprace