Ošetřovatelé hospodářských zvířat

STATEK SOBETICE spol. s r. o.

  • Mochtín, Plzeňský Klatovy, Plzeňský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 29 dny
PRACOVIŠTĚ: okr. Klatovy - Farma Obytce, farma Hoštičky, Farma Mochtín, farma Točník
POŽADUJEME: zkušenost s danou profesí, zodpovědnost a spolehlivost, dobrý zdravotní stav, kladný vztah ke zvířatům
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, podnikové stravování, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, podnikové benefity - wellness, vánoční benefit

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Ošetřovatelé hospodářských zvířat

    STATEK SOBETICE s. r. o.

    • Klatovy, Plzeňský
    • 25 000 Kč za měsíc
    Náplň práce PRACOVIŠTĚ: okr. Klatovy - Farma Obytce, farma Hoštičky, Farma Mochtín, farma Točník POŽADUJEME: zkušenost s danou profesí, zodpovědnost a spolehlivost, dobrý zdravo…
    • Před 24 dny
  • Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat

    AGROSPOL, Maly Bor a.s.

    • Klatovy, Plzeňský
    Výhodou: praxe v oboru Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní a životní pojištění, celoroční ošacení, závodní stravování, pracovní jist…
    • Před 2 dny
  • Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat

    • Klatovy, Plzeňský
    Změněno: 26.04.2024 v 05:00 ID: 18997830 Výhodou: praxe v oboru Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní a životní pojištění, celoroční…
    • Před 2 dny