Řidič/ka nákladního vozidla sk. C

VESNA, a.s.

  • Čeperka, Pardubický
  • Plný úvazek
  • Před 25 dny
Nabídka: - perspektivu v zavedené české stabilní společnosti
- zaškolen
- pravidelná školení
- firemní benefity
- odpovídající mzdové ohodnocení
- práce na HPP
- nástup možný dle dohody
Popis pozice: - zajišťuje rozvoz zboží pro firemní prodejny
- zajišťuje rozvoz zboží pro drobné zákazníky
- provádí nakládku a vykládku zboží na určeném místě
- udržuje svěřené vozidlo v dobrém technickém stavu a čistotě
Požadavky: Řidič nákladního vozidla sk. C
- řidičský průkaz skupiny C
- profesní průkaz
- kartu řidiče
- praxi
- psychotesty
- platnou zdravotní způsobilost
- manuální zručnost + fyz.zdatnost nutná
- vysoké pracovní nasazení
- zodpovědnost, spolehlivost
- trestní bezúhonnostPoznámka: Životopisy, prosím zasílejte na e-mailovou adresu: novotna@vesna.cz

Dobraprace