Servisní technik

Molins, s.r.o.

  • Plzeň, Plzeňský
  • Plný úvazek
  • Před 10 dny
Popis pozice:
Poprodejní aktivity pro zákazníky firmy Molins, s.r.o.:
-montáž, uvedení do provozu, základní zaškolení obsluhy balicích strojů -opravy u zákazníka;
-běžná údržba mechanická;
-technická podpora;
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Znalost montáže
- Praxe v seřizování a uvádění strojů do provozu výhodou
- Znalost pneumatických prvků a rozvodů výhodou
- Časovou flexibilitu, ochotu cestovat
- Vysokou míru samostatnosti a odpovědnosti
- Dobré organizační schopnosti
- Dobré prezentační a komunikační dovednosti
- Komunikativní znalost AJ
Mzda: Od 33.000,- dle kvalifikace a zkušeností
Pracovní poměr na 1 rok.

Práce u nás.cz