Manažer nákupu (AJ/NJ)

Nový start

  • Česko
  • Plný úvazek
  • Před 27 dny
Popis pracovní nabídky CO BUDETE DĚLAT?
Vést tým lidí v oblasti nákupu a podporovat jejich rozvoj
Navrhovat nové změny a metodiku u nákupních procesů
Mít na starost tvorbu smluv a dokumentaci v oblasti nákupu
Spolupracovat s českými i zahraničními kolegy a dodavateli
Aktivně komunikovat s mateřskou centrálou v Německu (AJ či NJ)Požadujeme Máte již zkušenosti s vedením nákupního týmu a hledáte novou výzvu? Potřebujeme aktivní AJ či/a NJ, výhodou je technické vzdělání a znalosti celní problematiky. Nabízíme atraktivní mzda 13x ročně, různorodou práci, flexibilní pracovní dobu.Nabízíme CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zajímavou mzdu a jeden plat ročně navíc
5 týdnů dovolené
Flexibilní pracovní dobu
Měsíční bonusy za docházku
Příspěvek na životko a penzijko
Hrazené jazykové kurzy
Občasné cestování
Zajímavé akce pro zaměstnance
Místo výkonu práce: region Bystřice nad PerštejnemJiná sdělení CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE INFORMACÍ? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS A MY SE S VÁMI SPOJÍME.Máte zájem o nabídku Manažer nákupu (AJ/NJ)?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Popková z NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Easypráce